7 doplnkov, ktoré u vás nesmú chýbať

7 doplnkov, ktoré u vás nesmú chýbať

Chcete bývať štýlovo s dôrazom na aktuálne trendy? Nič ťažké. Stačí interiér vyšperkovať niekoľkými doplnkami, ktoré zapracujú na vzhľade a vyznení vášho domova. Práve dekorácie totiž robia domov domovom. Ak neviete, ktoré zvoliť, vyberte si niektoré zo 7 doplnkov, ktoré odporúčajú interiéroví dizajnéri!

Macramé dekorácie – zdroj

 

Macramé- to je láska!

Ručne vyrábané dekorácie sú stále populárnejšie. Ľahko totiž zútulnia priestor, sú originálne a majú pridanú hodnotu, pretože za nimi stojí niečia láska a usilovnosť. Typickou ukážkou sú macramé doplnky. Pristanú alternatívnym interiérom, kde zatočia s nudou na vašich stenách. A ak nevyužijete macramé ozdoby na stenu, potom popremýšľajte nad unikátnymi macramé závesnými držiakmi kvetín. Nič nesluší rastlinám viac ako macramé!

Zelená stena má zelenú

Milujete zeleň? Skúste kvety pestovať inak! Obľúbené je pestovanie vertikálne. Ak sa však nechcete vrhať rovno na vertikálnu záhradu, môžete zakúpiť špeciálny nástenný panel na určitý počet kvetín, ktorý nahradí niekoľko kvetináčov. Krásny prírodný obraz osvieži akúkoľvek miestnosť vo vašom domove. Hodí sa tiež do pracovne.

Koše, koše a zase tie koše …

Prečo neodkladať potrebné časopisy v prírodnom koši s ušami? Tieto prírodné koša môžete umiestniť v podstate kamkoľvek na zem. Môžu slúžiť ako odkladacie miesto v predsieni, môžete do nich umiestniť obľúbenej časopisy alebo nimi nahradiť obal na kvetináč!

Taburet alebo puf?

V trendy domácnosti nesmú chýbať trendy záležitosti. A medzi ne patrí rozšírenie sedacej zóny taburetom či elegantným pufom. Výber je pestrý. Tento malý pomocník rozjasní spoločenskú zónu a poslúži aj v prípade väčších návštev.

Taburetka Glasgow hnedá 80cm28

Nie je svietnik ako svietnik

Sviečky vytvárajú čarovnú atmosféru. Ich hrejivé svetlo je nezameniteľné. Preto nesmieme zabudnúť ani na štýlové stojančeky na sviečky. Či už zvolíte tradičné sklenené obaly, pôsobivé lucerny s lanom či klasické svietniky, rozhodne sa nepomýlite. A keď už sme pri tom – sviečky by nemali slúžiť len ako ozdoba. Pravidelne si vychutnávajte ich svetlo a nechajte ich vykúzliť nenahraditeľnú náladu.

Nebojte sa farieb

Nie každý má rád obrazy, ale aspoň jeden by v interiéri nemal chýbať. Obraz je tým prvkom, ktorý miestnosť pretká novými, zaujímavými dojmami. Skúste si vybrať taký abstraktný kus, ktorý si svojimi farbami získa vaše sympatie. Obraz môžete zakúpiť v obchodoch alebo podporiť miestneho umelca. Tí tvorivejší sa môžu s plátnom pohrať sami.

Osvetlenie

Posledným doplnkom, ktorý pomáha dotvárať štýl a celkový koncept interiéru, je osvetlenie. Dizajn jednotlivých svietidiel podčiarkne primárne dojmy. Patria tu lustre, stolné o stojacie lampy. Svietidlá môžete v miestnosti zladiť a vyberať z jednej kolekcie. Je to práve osvetlenie, ktoré sa ľahko stáva dominantou miestnosti, preto si na výbere dajte záležať.

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *