Komunikujte v domácnosti štýlovo! Sú tu dekoračné tabule.

Komunikujte v domácnosti štýlovo! Sú tu dekoračné tabule.

Komunikácia v rodine je veľmi dôležitá. Rodičia by mali poznať rozvrh detí, tí najmenší domáce úlohy a mať na očiach nákupný zoznam do supermarketu tiež nie je na zahodenie. Prizvite si na pomoc dekoračné tabule, ktoré sú nielen praktické, ale aj štýlové.

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu je predovšetkým vo väčších rodinách z pohľadu rodičov zložité všetko ustrážiť. Nosiť v hlave desiatky malých úloh a organizačných povinností naozaj nie je jednoduché. Deti majú školu a rôzne krúžky. Vy zase prácu, behanie po úradoch, prehliadku u doktora, nakupovanie a kompletnú starostlivosť o domácnosť. Pokiaľ chcete mať všetko pod kontrolou, je najvyšší čas nastoliť poriadok. Ako? Krásnou tabúľou na odkazy!

 

Dekoračné tabule sú skvelým pomocníkom

Legendárnu scénu z českého filmu Pelíšky, v ktorej Miroslav Donutil trhá plagát umiestnený na nástenke, pozná asi úplne každý. Málokoho by však napadlo, že koncept miesta, kde rodina zdieľa dôležité informácie, môže skvele fungovať aj dnes. Stačí nahradiť klasickú školskú nástenku dekoračnou tabúľou so zaujímavým vzhľadom.

Dekoračná tabuľa Love Winter 30 x 30 cm

 

Domáca tabuľa prekvapivo plní nielen okrasnú, ale aj praktickú funkciu. Má stierateľný a umývateľný povrch, a preto nie je problém na ňu napísať všetko, čo potrebujete. Akonáhle máte splnené, alebo informácia už stráca zmysel, stačí pretrieť a tabuľa je opäť čistá.

Do kuchyne aj detskej izby

Ak sa pýtate, kam dekoračné tabuľu umiestniť, rozhodnutie je skutočne len na vás. Veľkou výhodou je pestrá ponuka rôznych veľkostí a tvarov. Nástenné tabule môžu mať tvar srdca, zvieratka, slniečka či trebárs jablka. Každá miestnosť si zaslúži trošku iný štýl. Kým do kuchyne sa bude hodiť spomínané jablko, deťom urobí radosť napríklad slon či mačička. Tabuľu na stenu môžete zavesiť, ale existujú aj samolepiace typy.

Potrebujete naozaj veľkú plochu na písanie, ktorú len tak nemožno prehliadnuť? Dajte prednosť stojacej tabuli. K dispozícii sú ako klasické trojnožky z dreva, tak tzv. áčka a tabule s mohutným podstavcom. A pre radosť si môžete postaviť tiež menšiu tabuľku na dosku pracovného stola.

Ambiance Dekoračné samolepky – pre písanie kriedou, balón

 

Ďalšie výhody tabule v domácnosti

Veľmi rýchlo zistíte, že obstaranie nového doplnku má popri zlepšeniu chodu domácnosti tiež pozitívny vplyv na rozvoj a výchovu detí. Nikto vám nediktuje, k čomu presne tabuľa slúži. Vedľa nákupov a úloh máte možnosť na tabuľu písať písmenká, číslice, anglické slovíčka, motivačné citáty a všetko ďalšie, čo deťom pomáha spoznávať svet. Tí najmenší si môžu kresliť kriedou a rozvíjať tak svoj talent. To všetko vzhľadom k vyššie uvedenému robí z dekoračnej tabule naozaj skvelý tip, ktorý len tak neomrzí.

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *