Poznáte záhradné úložné boxy? Zamilujete si ich pre ich praktickosť.

Poznáte záhradné úložné boxy? Zamilujete si ich pre ich praktickosť.

Neporiadok na záhrade a okolo domu rozhodne nie je dobrou vizitkou. Naplánujte si upratovanie a vyriešte nedostatok úložných priestorov raz a navždy. Sú tu praktické boxy, do ktorých schováte všetko, čo si zaumienite.

Každý majiteľ záhrady potvrdí, že množstvo vecí, ktoré sa vonku postupne hromadí, je až prekvapivo veľké. Pracovné náradie, podsedáky na stoličky, drevené uhlie na gril, hračky pre deti, hadice s bubnom … to je len krátky zoznam všetkého, čo počas pobytu na čerstvom vzduchu a pri údržbe zelene používate. A všetky tieto pomôcky je vhodné niekam schovať. Ak nemáte kôlňu a zároveň nechcete všetko na noc vracať späť do domu, stávajú sa skvelým riešením úložné boxy. Že o nich počujete prvýkrát? O dôvod viac, prečo sa pozrieť, aké sú ich hlavné výhody.

Úložný priestor na záhrade

Trápenie s premýšľaním nad tým, kam čo schovať, ukončujú záhradné úložné boxy. Poskytnú vám priestor pre podsedáky, záhradné náčinie a ďalšie predmety. Obsah boxu je chránený pred rozmarmi počasia, a preto nemusíte mať obavy z toho, že by vám napríklad už spomínané podsedáky zmokli.

Najdostupnejšie sú boxy vyrobené z plastu. Ich výhodou je vysoká odolnosť a nízka hmotnosť. Za nevýhodu možno považovať vzhľad, pretože plast sa do záhrady predsa len veľmi nehodí. Ďalšou možnosťou sú boxy z dreva. Ich obstarávacia cena je síce vyššia, ale ich zladenie s prírodou je veľmi atraktívne. Na náročných kutilov čakajú boxy vyrobené z kovu. Vydržia prakticky všetko a zostávajú stále relatívne ľahké.

BOX NA PODUŠKY NA ZÁHRADNÝ NÁBYTOK LIVERPOOL

V bezpečí pred zlodejmi

Prakticky každý záhradný box je uzatvárateľný. Inými slovami má veko, ktoré máte možnosť priklopiť. Niektoré modely sú navyše uzamykateľné, čo z nich robí o niečo bezpečnejšiu úschovňu pre cennejšie predmety. Na druhú stranu musíte počítať s tým, že šikovnejšieho zlodeja zámok na boxe rozhodne neodradí a v najhoršom prípade vám ukradne rovno celý box. Všetko, čo pre vás má nejakú väčšiu hodnotu, tak radšej uskladňujte doma. Prípadná strata vás nebude zbytočne mrzieť. V ohrození sú predovšetkým chalupári.

ZÁHRADNÝ ÚLOŽNÝ BOX BRIGHTWOOD 455 L – HNEDÝ

 

Pre aký rozmer boxu sa rozhodnúť?

Okrem materiálu a vzhľadu musíte pri výbere zvážiť tiež rozmery úložného boxu. Vaše rozhodnutie by malo byť založené na dvoch faktoroch. Tým prvým je, koľko vecí do boxu chcete vlastne uschovať. Tým druhým, kde pre box nájdete miesto. Menšie typy sa zmestia bez komplikácií niekam pod lavicu. Tie väčšie vyžadujú naozaj veľa voľného miesta. Boxy môžu mať objem 350 litrov, ale tiež viac ako 2000 litrov. Rozdiely sú naozaj značné, a preto si všetko starostlivo rozmyslite. Bola by veľká škoda zaobstarať si box a po chvíľke zistiť, že sa vám do neho nevojde všetko potrebné.

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *