5 tipov, ako využiť trendy puff

5 tipov, ako využiť trendy puff

Medzi aktuálne trendy, ako spríjemniť bývanie, patrí aj jeden zaujímavý a nevtieravý doplnok – puff. Sedací puff sa používa podobne ako taburetka. Nielenže vyzerá originálne a úplne skvele, navyše ho možno využiť mnohými spôsobmi. Najobľúbenejšie sú jednoznačne pletené puffy, ktoré interiér zútulnia a prehrejú. Ak teda hľadáte spôsob, ako doma vykúzliť hrejivú atmosféru, zvážte investíciu do tohto drobčeka – do moderného puffu. A nám nezostáva, než vám pridať hneď päť tipov, ako tento sedací vak využiť.

Taburetka Glasgow sivá

TIP 1: Doplňte sedaciu súpravu puffom

Na prvom mieste je samozrejme tradičné využitie v obývacej izbe. Tak ako doplníte sedačku taburetom, tak ju môžete ozvláštniť niečím originálnejším – riešením je práve roztomilý puff. Ako ho využiť? K obdĺžnikovému či štvorcovému stolčeku kúpte guľatý puff. Ten sedaciu plochu zmäkčí. Perfektných dojmov dosiahnete umiestnením behúňa, ktorý všetko spojí a podčiarkne. Môžete umiestniť jeden väčší puff, alebo dva v rôznych veľkostiach. Puffy sa hodia predovšetkým v prípadoch väčších návštev. Máte guľatý stolík? Nevadí, môžete ho doplniť aj kubickým puffom.

TIP 2: Váš relaxačný kútik

Ak máte radi chvíle pre seba, kedy dokonale vypnete, vypustíte všedné starosti a ste len sami so sebou, potom môžete puff využiť ako doplnok vo svojom meditačnom kútiku. Že ešte žiadny nemáte? Nájdite si kútik, kde sa cítite príjemne a kde sa vám dobre relaxuje či medituje. Práve tam môžete umiestniť puff. Doplniť ho môžete stolčekom, kvetinami, knihovníčkou, je len na vás, ako toto miesto pojmete. Puff v podstate môže nahradiť tradičné meditačné vankúše. Darujte si harmóniu.

TIP 3: Čajovňa u vás doma

Sedenie na zemi po vzore Japoncov nemusíte brať tak doslovne. Ak máte radi atmosféru čajovní, môžete si taký čajový kútik zariadiť tiež u seba doma. Stačí zaobstarať nízky stolík a dva či viac puffov. Popíjanie čaju s blízkymi potom bude mať to pravé kúzlo.

TIP 4: Zútulnia i spálňu

Namiesto stoličky či kresla môžete k posteli do spálne umiestniť puff. Farbu vyberte jednoducho podľa konceptu interiéru. Puff, podobne ako napríklad pletené plédy, spálňu preteplí. Ak si nie ste istí pleteným puffom, ponúka sa aj variant prírodného puffu. Oboje dodá spálni punc osobitosti. Ak chcete byť originálny, môžete nočné stolíky nahradiť oválnym puffom.

Úpletová taburetka Lilly B

TIP 5: Praktický puff v predsieni

Je to práve predsieň, ktorá je tou časťou domu, ktorá víta vás i vašich hostí. Preto by predsieň mala pôsobiť otvorene a príjemne, jednoducho dobrým prvým dojmom. Namiesto obvyklej lavice doprajte predsieni príjemnejšie náladu, ktorú dosiahnete umiestnením dvoch rôzne veľkých puffov. Vchod do domu bude vašou priateľskou vizitkou.

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *