Kúzlo s vôňou dreva

Kúzlo s vôňou dreva

Drevo patrí medzi obľúbené materiály – v interiéri aj exteriéri. Vôňa, štruktúra a vzhľad dreva prispievajú k výsledným estetickým dojmom, ktoré potešia na prvý pohľad. Dajte aj vy drevenému čaru šancu. Prinášame inšpiráciu pre dom aj záhradu – pretože aj malé detaily vedia veľké veci.

Drevené kláty sú stále populárnejšie – sú vidieť v interiéri i na záhradách. Čo všetko sa dá s nimi vytvoriť? K čomu môže drevený pomocník poslúžiť? Vyberte si niektorý z nápadov, ako ich využiť v bývaní.

Nie je stolík ako stolík

Odkladací stolík sa hodí nielen do obývacej izby. Svoje využitie určite nájde aj na záhrade, najmä potom v relaxačnej zóne. Ak premýšľate, kam odložiť nápoje, či už u lehátka alebo pri bazéne, potom zvážte, či by sa tu nehodil práve drevený klát. Ten môžete upraviť na požadovanú výšku. V exteriéri drevo vynikne, ak však bude podliehať vplyvom počasia, nezabudnite materiál náležite ošetriť.

Odkladací stolík z kusu dreva môžete rovnako dobre využiť aj v predsieni, v kancelárii alebo v obytnej zóne. V podstate kdekoľvek.

 

Konferenčný stolík VOODOO – prírodná

Posedenie pri ohni

Letné opekanie špekáčikov k prázdninovým dňom skrátka patrí. Ak vás nudia všetky tie klasické lavičky, obklopujúce ohnisko, vymeňte ich za drevené kláty. Okolo ohňa stačí rozmiestniť niekoľko rôznych klátov, ktoré poslúžia deťom i dospelým. Romantika u plápolajúceho živlu získa úplne nový rozmer.

Podčiarknite krásu kvetov

Ako sa zdá, tradičným kvetinovým stojanom dávno odzvonilo. Ak však napriek tomu túžite vyzdvihnúť krásu niektorej z izbových rastlín, klát vám veľmi dobre poslúži. So zeleňou si rozhodne bude rozumieť – v akomkoľvek kúte vášho domova. Takáto bonsaj na drevenom polene perfektne vynikne – stačí vybrať príjemné a slnečné miesto.

Nevšedné nočné stolíky

Prečo by nočné stolíky mali byť nudné? Stačia dve polená  a odkladacia plocha pri vašej posteli zaujme na prvý pohľad. Znesie lampičku, sviečky, knihu – čokoľvek si budete priať. Nočné stolíky nahradené štýlovými polenami perfektne doplnia napríklad posteľ z masívu. Spálňa v skutočnom zrube môže byť ešte zrubovejšia!

Kaviarenské posedenie

Všetky tie popoludnia s vôňou kávy môžu voňať ešte lepšie. Oživte váš relaxačný kútik v záhrade či na balkóne príjemným posedením. Dve stoličky a klát stačí, aby ste získali dokonalé zázemie pre vychutnanie prítomného okamihu. Kedy je ten pravý čas na kávu?

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *