Štýlové doplnky do obývačky

Štýlové doplnky do obývačky

Obývačka. Miestnosť, kde oddychujeme po dlhom dni v práci, leňošíme v nedeľu pri televízii alebo kam pravidelne usádzame všetky návštevy. Trávime v nej pomerne dosť času, a preto si zaslúži našu pozornosť. Máte pocit, že by vaša obývačka potrebovala oživiť a dodať nový šmrnc? Inšpirujte sa našimi dnešnými tipmi na štýlové doplnky do obývačky.  

Stojan na víno

Ak si máte vybrať medzi vínom a pivom, volíte prvú možnosť? Alebo ste známy vínkar, ktorý pohárom dobrého červeného vína nikdy nepohrdne a doma sa vám už kopí celkom slušná zbierka fliaš?

Máme pre vás skvelý tip. Vínnu pivnicu nemôže mať doma každý, ale stojan na víno je zaujímavá dekorácia, ktorá bude dominovať vašej obývačke. Záleží už iba na vás, či zvolíte jednoduchý kovový stojan na pár fliaš alebo dominantný drevený stojan v tvare suda na celú vašu zbierku.

Stojan na víno odporúčame tiež ako výborný tip na darček pre blízkych či priateľov.

Elegantný regál na víno Provence / biela - mahagónová Skladom na SK $ 50661963
Elegantný regál na víno Provence / biela – mahagónová Skladom na SK $ 50661963

 

Dekoratívne truhlice

Potrebujete estetický a zároveň praktický doplnok do obývačky? Pokiaľ hľadáte úložný priestor pre veci, ktoré potrebujete mať v obývačke, ale zároveň nechcete, aby boli na očiach, dekoratívne truhly či úložné truhlice sú pre vás ideálne.

Milovníci vintage štýlu ocenia dekoratívne truhly v tvare starých kufrov či staré drevené truhlice s kovovými prackami, vyznávači industriálneho štýlu môžu siahnuť po sérii truhlíc s betónovým motívom.

Masiv24 - CASTLE Truhlica 50x88 cm, palisander
Masiv24 – CASTLE Truhlica 50×88 cm, palisander

Stojan na noviny

Pripomína vaša obývačka malý čitateľský krúžok? Kopia sa vám časopisy na konferenčnom stolíku a nemáte ich kam odkladať? V tom prípade siahnite po stojane na časopisy!

Vôbec sa nemusíte obávať, že to bude u vás vyzerať ako v knižnici, nehovoríme o veľkých a neobratných kovových stojanoch. Dnes si môžete zaobstarať malé, dizajnérske a štýlové stojany na časopisy. Uprednostníte biely elegantný stojan na časopisy pre romantické duše alebo originálny dizajnérsky kúsok na plastových nožičkách?

Veríme, že vďaka našim dnešným tipom bude pre vás výber vhodných doplnkov do obývačky hračka a premeníte vašu obývačku na štýlové miesto rýchlo a jednoducho.

House Doctor Ratanový stojan na časopisy Nature
House Doctor Ratanový stojan na časopisy Nature

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *