Winebars: Elegantné skladovanie vína

Winebars: Elegantné skladovanie vína

Skladujte svoje víno štýlovo. Stojany na víno Winebars sú elegantným a jednoduchým spôsobom skladovania vína tak, aby ste vo fľašách mali dostatočný prehľad. 

Minimalistické vínne stojany sú vyrobené z pevného hliníka. Winebars sa predávajú v sadách po 2 kusov. Každý kus váži približne 230 gramov. Na spodku majú  gumovú podložku pre vyššiu stabilitu. Držiaky predstavujú krásny spôsob ukladania vína tak, aby ste príťažlivé fľaše mali vždy na očiach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Stojany využije každý, kto kupuje naraz niekoľko fliaš alebo už doma má svoje kolekciu. Pre hosťami na párty sa tak môžete trocha pochváliť zbierkou a nechať ich nech si vyberú.

Malý, univerzálny a elegantný stojan na víno, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek

stojan_na_víno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Či už je to jedna fľaša, niekoľko alebo celý kartón Winebars využijete naplno. Držiaky vám umožnia naaranžovať obľúbené fľaše tak, ako vyzerali ako doplnok. A pretože sú tak kompaktné a prenosné, umiestnite ich kdekoľvek chcete.

A čo chladnička? Stojany sú vyrobené z pevného hliníka a sú rovnako chladné ako chladnička. To znamená, že pomáhajú ochladzovať vaše víno o čosi dlhšie.

Stojan na víno, ktorý vyzerá dobre bez ohľadu na to, koľko fliaš v ňom je

Všestrannosť vinárskych držiakov znamená, že vyzerajú krásne kdekoľvek a kedykoľvek, keď chcete ukázať svoje víno. Perfektne zapadnú do malých aj veľkých kuchýň.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winebars sú jednoduchým, elegantným a ľahkým spôsobom, ako mať svoje vinárskemu centrum vždy na očiach a po ruke.

Tieto hliníkové stojany sú navrhnuté tak, aby obopínali boky fliaš a usporiadali ich tak, aby sa kolekcia vína stala atraktívnou dekoráciou.

Pekné stojany sú pre milovníkov vína rovnako dôležité ako vývrtky. Sú aj skvelým, praktickým a využiteľným darčekom. Jeho funkčnosť využije naozaj každý.

Dizajn na prvom mieste už od začiatku

Hmotnosť hliníka a gumová podložka poskytujú dostatok opory pre fľašku vína.

Hliník má vynikajúce povrchové vlastnosti – leskne sa a ide o udržateľný materiál. Dokonca aj gumená podložka je 100% recyklovateľné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Estetická príťažlivosť Winebars je badateľná na prvý pohľad. Najväčšou výhodou stojanov na víno sú čisté a účelné tvary a minimalistické farby.

Ak sa vám projekt páči, môžete ho podporiť na Kickstarter tu.

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *