Sprchové panely pod drobnohľadom! Aký si vybrať?

Sprchové panely pod drobnohľadom! Aký si vybrať?

Keď si chcete užiť zaslúžený odpočinok, je teplá sprcha skvelým tipom. Užite si špeciálne funkcie a pohodlie vďaka sprchovému panelu, ktorý toho ponúkne výrazne viac než obyčajná sprchová hlavica. Objavte, aké možnosti máte.

Návrat domov po náročnom dni v práci si zaslúži okamžitú dávku pohody a odpočinku. Čo tak skočiť do sprchy a užiť si teplú vodu na maximum? S pokročilým sprchovým panelom to nie je žiadny problém. Moderné výrobky ponúkajú okrem spoľahlivej regulácie teploty vody tiež rad ďalších funkcií, vďaka ktorým si sprchovanie zamilujete. To všetko aj s malým rozpočtom a bez zložitých stavebných úprav v kúpeľni.

Samostatný panel je výhodou

Ak aktuálne plánujete rekonštrukciu kúpeľne, alebo ste už podnikli nejaké prvé kroky, na chvíľku sa zastavte a poriadne si premyslite výber sprchovacieho kúta. Modely s integrovaným sprchovým panelom síce ponúkajú kompaktný dizajn, však spravidla toho nevedia toľko ako samostatne inštalované panely. U nich je výhodou aj fakt, že ich môžete kedykoľvek veľmi ľahko vymeniť. To sa o tých, ktoré sú súčasťou celého kúta, rozhodne povedať nedá. Ak máte stále na výber, preferujte inštaláciu zvlášť a nebudete ľutovať.

Hydromasážne trysky, dážď aj LED osvetlenie

Z hľadiska funkcií majú sprchové panely skutočne čo ponúknuť. Široký výber hlavíc s rôznymi režimami a prietokmi sú samozrejmosťou. O niečo zaujímavejšie sú zabudované hydromasážne trysky, vďaka ktorým si veľmi ľahko namasírujete boľavý chrbát, ramená a ďalšie časti tela. Tlak dokáže byť až prekvapivo veľký. Výsledkom je plnohodnotné uvoľnenie svalov.

Medzi ďalšie vychytávky patrí tematické LED osvetlenie, nezriedka s možnosťou výberu farby. Sprchovať sa len za svetla diód je veľmi zaujímavé. V kúpeľni vznikne nevídané súkromie a úplne iná atmosféra. Napríklad také zelené svetlo prináša duši nesmierny pokoj.

Aby boli podmienky pre načerpanie energie dokonalé, potešia vás niektoré sprchové panely s integrovanými reproduktormi a rádiom, prípadne rovno podporou Bluetooth pre pripojenie vášho mobilného telefónu ako zdroja hudby. Pripojíte bezdrôtovo mobil, vyberiete si obľúbený playlist a všetko vrátane hlasitosti a poradia skladieb už ovládate priamo zo sprchy.

vidaXL Hnedý sprchový panel, sklenený dizajn

Dizajn podľa vašich predstáv

Máte slabosť pre dekor dreva? Klasický sprchový kút vás neuspokojí, ale samostatné panely sa okrem iného vyrábajú aj z bambusového dreva a hliníka. Už len to je dôkaz toho, že vzhľad panelu môže zodpovedať úplne vašim predstavám. Akonáhle sa vám omrzí, máte možnosť svojpomocne panel odmontovať a zaobstarať nový. Vyjde to výrazne lacnejšie ako zakúpené celého kúta. Len si dajte pozor na účet za vodu. S kvalitným panelom sa na sprchovaní môžete stať ľahko závislí.

 

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *