Cloon – inteligentné zrkadlo, aby váš domov zostal inteligentný

Cloon – inteligentné zrkadlo, aby váš domov zostal inteligentný

Dizajnérske zrkadlo, ktoré vám na prvý pohľad umožní zobraziť všetky dôležité informácie z vášho každodenného života.

Čo je klon

Cloon je inteligentné zrkadlo, ktoré mení spôsob pripojenia k online informáciám. Ide o najnovšiu technológiu a automatizáciu domácnosti spolu designovo navrhnutým doplnkom, ktorý sa stane hviezdnou súčasťou vášho domova.

Cloon sa stane vaším osobným asistentom, ktorý sa tiež synchronizuje s ďalšími inteligentnými zariadeniami. Ak ste už začali automatizovať svoj domov s Alexou alebo inými asistentmi, pridajte Cloon do svojho zoznamu inteligentných domácich zariadení a začnite zrkadliť svoje informácie.

Prehodnotenie domáceho zariadenia

Domáci automatizovaný systém už nie je budúcnosťou, je to súčasnosť. Zariadenia ako Alexa alebo Google Home dokázali zlepšiť automatizáciu domácnosti.

Čo keby bolo vaše zrkadlo viac ako len zrkadlo. Môže byť informačným strediskom pre riadenie kľúčových úloh vášho každodenného života.

Zamerajte sa na detaily

Hlavnou črtou je podrobný a moderný design. Nejde iba o designový kúsok alebo inteligentné zariadenie. Ide o to najlepšie z oboch.

Rozhranie bolo navrhnuté podľa zaoblenej konštrukcie zrkadla a integrované tak, aby ste informácie videli jemne, ale úplne viditeľne.

Každý už má doma Alexu, konektory WiFi alebo inteligentné televízne prijímač. Buďte ešte o krok vpred a rozžiarte svoj domov pomocou Cloon Smart Mirror, ktoré bude mať len málokto.

Ľahká montáž a použitie

Nerobte si starosti s inštaláciou alebo nastavením: je to super ľahké. Návod obsahuje aj príručku s ilustrovanými krokmi na jej zostavenie. Všetko nastavíte veľmi ľahko, jediné čo potrebujete, je smartphone a domáce WiFi pripojenie: budete ho mať v prevádzke za menej ako 10 minút!

Vlastnosti

Pri navrhovaní Cloonových funkcií bolo jednou z priorít vybrať jednoduché a nadčasové funkcie. Vzniklo tak „minimalistické“ zrkadlo, ktoré nakoniec prekvapilo jednoduchosťou použitia.

Zrkadlo zobrazuje 5 funkcií:

  • pripomienky
  • kalendár / udalosti
  • hodiny
  • predpoveď počasia
  • denné správy

V budúcnosti sa funkcie podľa návrhov a recenzií používateľov rozšíria.

Cloon prijíma akcie používateľa prostredníctvom mikrofónu a reaguje prostredníctvom displeja, bočných svetiel a svetla v spodnej časti zrkadla, ktoré overuje, či bol príjem požadovaného príkazu úspešný.

Zrkadlová funkcia

V Cloone nájdete funkciu, ktorá spočíva v prehliadaní ktorejkoľvek funkcie v zmenšenom formáte v dolnej časti displeja, takže v stredovej oblasti sa môžete „pozerať do zrkadla“. Ak poviete: „Cloon, mirror function“, hlavná funkcia sa vypne a zobrazí sa iba sekundárna funkcia.

Lightening

Cloon má špeciálne vstavané osvetlenie. Je vsadené medzi okrúhle zrkadlo a drevené strany, takže kus je zvýraznený jemným svetlom. Je k dispozícii v troch rôznych farbách v závislosti od preferovanej atmosféry – teplé, studené a neutrálne svetlo.

Mobilná aplikácia

V aplikácii môžete nakonfigurovať všetky spôsoby zobrazenia každej z funkcií. Budete ho môcť používať ako hlavnú alebo sekundárnu funkciu (synchronizáciu s inými údajmi vo vašom mobile) na vizualizáciu udalostí, úloh, pripomienok alebo iných základných informácií o svojom dni.

Súkromie

Cloon nemá vstavanú kameru, čím poskytnuje používateľovi väčšiu bezpečnosť a dôveru.

Spolupracuje s Alexou

Funkcie zrkadla budete môcť rozšíriť vďaka schopnostiam Alexy. Ak ste používateľom, ktorý rád komunikuje hlasom, môžete pomocou zariadení Amazon Echo komunikovať s Cloonom pokročilejšie.

Ak nemáte zariadenie Echo, môžete si tiež stiahnuť aplikáciu Alexa a hovoriť so svojím zrkadlom na svojom mobilnom telefóne. Na tento účel budete potrebovať iba účet Amazon. Môžete pridávať hlasové pripomenutia, meniť obrazovky, zapínať a vypínať Cloonove svetlá a ešte oveľa viac.

Farba

  • mintová – svetlé drevo a farba mäty vášmu vašej obývačke dodajú teplú atmosféru
  • biela ​- ak uprednostňujete nadčasový dizajn, vyberte si elegantný biely Cloon
  • antracitová – svieži antracitovosivý model sa skvele hodí do moderných obývačiek

Viac o projekte nájdete tu.

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *