Nástenný pracovný priestor DASH pre efektívnu prácu z domova

Nástenný pracovný priestor DASH pre efektívnu prácu z domova

Priestoru nie je nikdy nazvyš. Najmä v menších domácnostiach a izbách. Ľahko sa tak môže stať, že váš pracovný priestor je umiestnený niekde medzi kuchynskou zónou a obývačkou, medzi konferenčným stolíkom a jedálenským. Nemyslíte, že by to chcelo aspoň kúsok, ktorý bude len váš, a v ktorom budete môcť konečne byť produktívny a sústredenie?

Pracovná stanice DASH, zoznámte sa

Krásny prispôsobiteľný systém navrhnutý pre maximálnu efektivitu a praktickosť, to je systém Dash. Jedná sa o netradičnú a praktickú tabuľu zo štvorcových palcov, na ktorú môžete pripevniť pomocou jednoduchého systému, čo práve potrebujete. Aby pracovanie z domu bolo jednoduchšie a efektívnejšie, treba tomu prispôsobiť aj pracovný kútik.

Viac štvorcových plôch, menej straty koncentrácie. Môže to byť koniec koncov najlepšia investícia za tento rok, ktorú urobíte. Pretože ju urobíte pre seba.

Pracovná “stanica” DASH vám zaberie na stene celkom 3 × 5 metra. Či už sa učíte z domova, pracujete alebo potrebujete miesto, kde platiť účty, stane sa jedinečným miestom, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Dômyselný systém štvorcov, ktorý funguje. Ako?

Vďaka horným a dolným uzamykacím kanálom v každom okne mriežky je zaistená pevnosť a bezpečnosť pri uchytení. Môžete na nástenku pripevniť rôzne druhy políc, úložných priestorov, doplnkov i držiakov. A nemusí sa jednať o nič trvalého, druhý deň môžete celý priestor zmeniť, preskládat. Akokoľvek budete chcieť.

Udržateľná výroba je samozrejmosť

Dash sa vyznačuje nielen skvelým dizajnom, ale aj výrobou šetrnú k životnému prostrediu. Hlavnou požiadavkou pre výrobu je opakovaná použiteľnosť a recyklovateľnosť. Preto výrobcovia spracovávajú vrstvy Baltské brezy, ktorá je úplne recyklovateľná, pretože môže byť rozomletá na prach a použitá pre rôzne kompozitné materiály. Avšak to by bola až posledná možnosť. Police vždy môžu nájsť nové využitie u iných majiteľov, sú dostatočne odolné a pevné, takže ak nebudete chcieť systém ďalej využívať, môžete ho poslať, predať, darovať ďalej.

Páči sa vám projekt? Podporiť ho môžete tu.

Sharing is caring!Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *